Sertifikalı olun

500K+ arama

Avrupa’da 2018’de 500.000’den fazla insan Invisalign eğitimli doktor aradı.

Kulaktan kulağa

Invisalign tedavisi gören genç hastaların tedaviyi arkadaşlarına önerme olasılıkları diş teli takan hastalara göre daha yüksektir.1

Zaman kazanın

Invisalign sistemini kullanarak, hastalar için daha kısa dişçi koltuğu süreleri ile mesleki kapasitenizi yükseltin.2

1 0 kesinlikle önermem ve 10 kesinlikle öneririm olmak üzere 0-10 önermeye isteklilik skorunda, Invisalign tedavisi gören ABD’deki genç hastaların (Adet:73) önermeye isteklilikleri 8,7 olarak ölçülürken geleneksel metal braket kullanan genç hastaların (Adet:76) önermeye isteklilikleri 7,5 olarak ölçülmüştür. 2 26 Eylül 2017 tarihi itibariyle Align Technology'nin elindeki veri. Actionable Research tarafından Invisalign tedarikçileriyle (n=898) yapılan bir ankete göre doktorlara, kablolar ve braketlere kıyasla Invisalign için sürdürme (yani acil olmayan) randevularında ortalama koltukta geçen süre soruldu. Ortalama (dakika) koltukta geçirilen süre farklı Invisalign tedavisi için %37 daha azdı.

Kliniğinizin başarısını destekleyin

Her yıl gittikçe daha fazla hasta Invisalign tedavisini arıyor. Evrim geçirmekte olan ortodonti sektöründe, hastalarınıza en gelişmiş şeffaf plak sunduğunuza emin olun.

Güvenle tedavi için tam destek

Eğitici etkinlikler, teknik destek ve klinik ilerleme için fırsatlar sunarak, Invisalign yolculuğunuzun her adımında sizi desteklemek için yanınızdayız. Sertifikalı bir Invisalign eğitimli doktor olduğunuz günden itibaren, aşağıdakileri bekleyebilirsiniz:

  • Klinikteki potansiyelinizi en üst düzeye taşımak için sürekli size özel faaliyet ve etkinlikler.
  • Klinik Danışmanlar, Müşteri Hizmetleri Sorumluları ve Bölge Yöneticileri’nden yıl boyu destek.
  • Kliniğinizin sürekli büyümesini desteklemek ve farklı servislere kapı açmak için, Invisalign İndirim Planı ve Avantaj Programı’na erişin.

Yeni hastalara destek olun

Potansiyel hastalar nezdinde görünürlük kazanın, kliniğinizin potansiyelini yükseltin ve kliniğinizi büyütme fırsatına kapı aralayın.

Kendinize yatırım yapın

Hastaları tedavi etmeye başlamak ve mesleki güveninizi inşa etmek için ihtiyaç duyduğunuz size özel eğitim ve desteğe ulaşın.

Align Technology ile mesleki becerilerinizi geliştirin

Yılda iki ya da daha fazla eğitim etkinliğine katılan Invisalign sertifikalı doktorlar, katılmayanlara kıyasla mesleki kapasitelerini altı kat daha fazla büyütürler.3

Sertifikalı bir Invisalign sertifikalı doktor olduğunuzda, Invisalign Akademi’sine erişebilirsiniz. Akademi, çevrimiçi eğitim modülleri, tedavi vaka çalışmaları, pratiğe yönelik kaynaklar ve videolu eğitimler dahil, size geniş ve çeşitli yelpazeden öğrenme fırsatları sunan bir e-öğrenme platformudur.

3Align Technology’nin elindeki veriler.

Doktorlarımız ne diyor

Son birkaç yıl içerisinde Invisalign Sistemi, bu ortodonti felsefesinde artan bir güven sağlayarak ve uygulanabileceği vaka sayısını artırarak evrim geçirmeye devam etti.

Dr. Ruiz de Clavijo, İspanya

Rahatlıkla birleştirilen teknoloji hastada ve doktorda büyük bir memnuniyet sağlar.

Dr. Rosa Mottolese, İtalya

SmartTrack [Invisalign plak malzemesi], daha önce Invisalign hareketleri ile mümkün olduğuna inanmadığım diş hareketlerini elde edebilmeme olanak sağlıyor.

Dr. Thomas Drechsler, Almanya

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Invisalign Sistemi, Invisalign sertifikalı bir doktor olma yolculuğu ve kliniğinizi nasıl dönüştürebileceğinize dair daha fazlasını keşfetmek için aşağıda kaydolun. Invisalign Klinik Broşürü’nü şimdi talep edin.

*zorunlu

Tüm bilgiler Align’ın Gizlilik Politikası ve Şartları doğrultusunda işlenecektir.