Sertifikalı olun

%50 daha kısa

Haftada bir plak değişimi uygulayarak %50’ye kadar daha kısa tedavi süreleriyle ispatlanmış sonuçlar.1

Sınırsız

Invisalign Comprehensive Paketi’ni kullanarak, beş yıl boyunca sınırsız plak setine erişin ve arzu edilen sonuçlara ulaşın.

%30 daha güçlü

Hastalarınızın yeni gülümsemesini Vivera tutucularla güvene alın. Önde gelen diğer şeffaf tutucu malzemelerden %30 daha güçlüdür.2

1 İki haftalık plak kullanımına kıyasla haftalık plak değişimleri ile. Haftalık plak değişiklikleri Invisalign Full, Invisalign Teen, Invisalign Lite, Invisalign Assist ve Invisalign Go ürünleri için tüm Invisalign tedavilerine yönelik olarak (varsayılan aşamalandırma protokolüyle birlikte) tavsiye edilmektedir. Haftada bir plak değişiminin reçete edilmesi kararı doktorun takdirindedir. Özellikle Diş Hareketi Değerlendirmesi'ndeki (TMA) mavi ve siyah hareketler olmak üzere rotasyonlar, ekstrüzyonlar ve belirgin kök hareketleri gibi diş hareketlerini izleyin. Başta olgun yetişkinler olmak üzere hastanın tedaviye yanıtına bağlı olarak, plak değişiklikleri arasında daha uzun süreleri değerlendirin. 2 Essix Plus, Tru-Tain, Invisacryl A gibi. 12 Ekim 2017 itibariyle Align Technology’nin elindeki veriler

Invisalign Sistemi nasıl çalışır?

Invisalign Sistemi, düzgün dişler için basit bir süreçtir. Geleneksel ortodonti ile aynı biyomekanik ilkeleri izler, ama öngörülebilir klinik sonuçlarla tedaviyi hastalarınız için daha konforlu olan bir şekilde sağlar3.

3. Align Technology tarafından üstlenilen ve SmartTrack malzemesi ile yetişkin Sınıf I, ekstraksiyon olmadan, hafif ve orta şiddette çapraşıklık vakalarına dayalı çalışma. David W. White, Katie C. Julien, Helder Jacob, Phillip M. Campbell ve Peter H. Buschang, Discomfort associated with Invisalign and traditional brackets: A randomized, prospective trial. The Angle Orthodontist Kasım 2017, Cilt 87, No. 6 ss. 801-808

Basitten Komplekse Vakaları Tedavi Etme Esnekliği

Yeni Invisalign Portföyü, küçük estetik iyileştirmelerden zorlu Sınıf II düzeltmelere kadar bütün tedavileri hastalarınızın ihtiyaçlarına göre ayarlama esnekliği sunmak üzere tasarlanmıştır.

Invisalign Portföyü keyboard_arrow_right Invisalign Portföyü keyboard_arrow_right

Hastalarımız ne diyor

Invisalign tedavisini seçmemin nedenlerinden biri diş düzleştirme tedavisine daha az invazif bir yaklaşım olmasıydı. Bu kadar ince bir şeyin dişlerimi hareket ettirme kapasitesine sahip olduğuna inanamıyorum.

Matthew

Invisalign'ın hayatımda çok büyük etkisi oldu. Tedavi, başlangıçtan sona kadar bana güven verdi. Keşke yıllar önce yaptırsaydım.

Mikala

Plakları her gün taktım ve yalnızca yemek yemek ve bir şeyler içmek için çıkardım. Invisalign plaklarının güzelliği de bu, yaşamınıza uyum sağlıyor.

Khadija

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Invisalign Sistemi, Invisalign sertifikalı bir doktor olma yolculuğu ve kliniğinizi nasıl dönüştürebileceğinize dair daha fazlasını keşfetmek için aşağıda kaydolun. Invisalign Klinik Broşürü’nü şimdi talep edin.

*zorunlu

Tüm bilgiler Align’ın Gizlilik Politikası ve Şartları doğrultusunda işlenecektir.