Sertifikalı olun

$1 milyar

Align Technology, Ar-Ge ve teknolojiye $1 milyardan fazla yatırım yapmıştır ve yenilik geliştirmeye devam etmektedir.

660 patent

Üç güçlü teknolojiyi ve %30 daha güçlü tutunma becerisine sahip tutucuları da içeren dünya genelinde 660 patent.1

3m+ iTero taraması

Invisalign sertifikalı doktorlara yedi kat daha iyi plak uyumu ile daha hızlı tedavi sunma konusunda yardımcı dünya genelinde üç milyondan fazla iTero taraması.

1 Vivera tutucu malzemesi, Essix Plus, Tru-Tain, Invisacryl A gibi diğer önde gelen şeffaf tutucu malzemelerine kıyasla %30 daha kuvvetlidir. 12 Ekim 2017 itibariyle Align Technology’nin elindeki veriler

Dişleri hareket ettirme yönteminizi optimize edin ve iyileştirin

Invisalign Sistemi, %75 daha öngörülebilir diş hareketi sunan patentli malzemesiyle dünyanın en gelişmiş şeffaf plak sistemidir. 2

2 Align Technology'deki yayınlanmamış veriler.

Üçlü güç

SmartForce özellikleri ve SmartStage teknolojisi ile kombine edildiğinde, SmartTrack malzemesinin diş hareketi kontrolünü geliştirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır. Invisalign Sistemi, başka herhangi bir şeffaf plak sisteminin ulaşamadığı düzeyde ve öngörülebilir sonuçlar sunar.

Temiz, hızlı dijital taramalar

iTero ağız içi tarayıcı ile, siz sezgisel ve daha verimli bir dijital iş akışı sürecinin keyfini sürerken, hastalarınız daha kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşayabilirler.

iTero ağız içi tarayıcıyı ailesi, hız, doğruluk ve benzersiz görselleştirme sunmak üzere tasarlanmıştır. Tüm bir arkı bir dakikadan kısa bir sürede tarayın; Sonuç Simülatörü ile koltuk başında hastanızla paylaşın ve tedavi ilerleyişini etkin bir şekilde takip edin.

Sizin ClinCheck’iniz Sizin kişiye özel, etkileşimli tedavileriniz

Hassas

Diş konumunu hassas ve sezgisel kontrol ile belirleyin.

3D

Hasta diş yapısının tamamını yüksek kaliteli ve 3D olarak görün.

Görselleştirme

Hastanızın tedavi planını desteklemek üzere, görüntüleyin, takip edin ve ayarlama yapın.

iTero Element gerçekten de ihtiyacımı karşılıyor: Daha taşınabilir ve daha hızlı. Sürekli tarama neredeyse mükemmel. Süreç artık çok daha sezgisel.

Dr. Garino, İtalya

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Invisalign Sistemi, Invisalign sertifikalı bir doktor olma yolculuğu ve kliniğinizi nasıl dönüştürebileceğinize dair daha fazlasını keşfetmek için aşağıda kaydolun. Invisalign Klinik Broşürü’nü şimdi talep edin.

*zorunlu

Tüm bilgiler Align’ın Gizlilik Politikası ve Şartları doğrultusunda işlenecektir.